logo
+90 532 381 90 81

Hakkımızda

İSAY PROJE YAPI.

Temelleri 2000 yılında Ankara’da atılan İSAY PROJE; yenilikçi yaklaşım, karşılıklı güven, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerinin ışığında her zaman en iyisini yapabilmeyi hedefleyerek ilerlemiş, hayata kazandırdığı projelerle sektöründe saygın bir yere sahip olmuştur.

İSAY PROJE; tecrübesi, yönetim becerisi ve takım çalışmasına verdiği önem sayesinde, inşaat projelerine farklı bakış açıları sunabilen, gerçekçi öngörülerde bulunan, uygulamada karşılaşılan sorunlara optimum çözümler üreten, uzman çalışanlardan oluşmaktadır.

Firmamız uluslararası inşaat sektöründe ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda geliştirdiği ilişkiler, kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklar ile varlığını güçlendirmektedir. Bu doğrultudaki hedefimiz, sektöründe ki en büyük marka firmalar listesinde öncü olarak yer almaktır.

Gelişen ve değişen dünya standartlarını daima analiz eden İSAY PROJE, başarılı projelerine attığı imzanın ardından çıtasını her geçen gün yükselten hedefleriyle ve yeni projeleriyle hayata artı değerler kazandırmaya devam edecektir.

Vizyonumuz.

Kaliteden asla ödün vermeden, insana ve doğaya saygılı aynı zamanda uygun maliyetli çözümlerle işlerimizi zamanında teslim ederek dünya çapında hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında zirvede olmak.

Misyonumuz.

Geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimle doğru alanda doğru projeler geliştirerek güvenli, kaliteli, insanları ve çevreyi önemseyerek inşaat projeleri tasarlamaya, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında rol oynamaya, ihtiyaca yönelik çözümler bulmaya, Uluslararası faaliyetlerimizde sürdürülebilir olmaya devam edeceğiz.

Kalite ve Çevre Politikamız.

Etkin olarak uygulanan ve sürekli geliştirilen yönetim sistemimizle ürün  ve sistem kalitesi ile sektörün  lider kuruluşu olmak hedefimizdir.

İnşaat sektöründe haklı yerini almış olan firmamız kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerinde temel politika olarak aşağıdaki hususları belirlemiştir.

  • Ürettiğimiz hizmetler sırasında ekolojik dengeyi korumak ve ekolojik dengenin olumsuz etkilerini en aza indirmek,
  • Çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer insanların sağlığını, can ve mal güvenliğini korumak için gerekli her türlü önlemleri almak,
  • Çevre, geri dönüşüm, iş sağlığı ve güvenliği, bilincinin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesi, bir yaşam felsefesi haline getirilmesi için gerekli tüm eğitim, duyuru ve bilinçlendirme faaliyetlerini yürütmek,
  • Kanun, mevzuat ve yönetmeliklere uyarak müşteri şartlarını eksiksiz karşılamak,
  • Uluslararası standartlara uygun olarak çalışmak

temel politikamızdır.

HİZMETLERİMİZ

Köprü İnşaatı

For each project we establish relationships with partners who we know will help us create added value for your project. As well as bringing together the public and private sectors, we make sector-overarching links to gather knowledge andto learn from each other. The waywe undertake projects is basedon permanently applying.

Bİna İnşaatı

For each project we establish relationships with partners who we know will help us create added value for your project. As well as bringing together the public and private sectors, we make sector-overarching links to gather knowledge andto learn from each other. The waywe undertake projects is basedon permanently applying.

Prekast beton İmalatları

For each project we establish relationships with partners who we know will help us create added value for your project. As well as bringing together the public and private sectors, we make sector-overarching links to gather knowledge and to learn from each other. The way we undertake projects is based on permanently applying.

İletİşİmde olun

+90 532 381 90 81
info@isayyapi.com
Yeni Bağlıca Mahallesi Zirve Caddesi No:122/A Kat 1 Etimesgut /Ankara
Teşekkür ederiz!. Mesajınız başarıyla gönderildi...
Üzgünüz, ama bir şeyler ters gitti.
© 2024 İSAY PROJE YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.